Coś o mnie. Skąd się biorą pomysły

   Dostaję wiele wiadomości z pytaniami : jak wygląda moja praca! Skąd biorę pomysły. Czy to wszystko wymaga ode mnie dużo poświęcenia itd. Lubie tego typu  pytania. Ponieważ w jakiś sposób kierują  mnie, aby zastanowić się, co moge jeszcze poprawić. I widze też zainteresowanie, co mnie przy okazji motywuje.
  1. Skąd biore pomysły!  Mam duże oczy, aby dobrze widzieć ! Przypomniał mi się fragment bajki o Czerwonym Kapturku.  Inspiracje i pomysły czerpie z książek i z życia. Uczestnicze w wielu warsztatach i szkoleniach. Przez co cały czas się uczę ! 

    IMG_20160215_223005.jpg

  Na zdjęciu znajdują się tylko niektóre pozycje książkowe z mojej biblioteki!
  Na szczególna uwagę zasługuje książka “Potęga podświadomości” Joseph Murphy, i “Obudź w sobie olbrzyma” T. Robbins. One właściwie wywarły na mnie  największe wpływ.

 W zakładce artykuły znajdziesz warsztaty, w których wzięłam udział, oczywiecie tylko niektóre.  Zachęcam do przeczytania.

    Wspomnę jedynie, że to wszystko zdecydowało o napisaniu przeze mnie dwóch książek. Pierwsza : ” Dlaczego robisz, to co robisz?”, którą udostępniam całkowicie za darmo w sekcji książki. Dla ułatwienia podaje tutaj link : Dlaczego robisz to co robisz. jovitart. , druga to Filtrowanie przez ekran telewizora.  Wystarczy nacisnąć na czerwony link, a pobieranie rozpocznie sie automatycznie.  Dlaczego udostępniam za darmo? Bo przyszedł ten moment w moim życiu, kiedy chcę się podzielić z Tobą moimi doświadczeniami i przemyśleniami.

  Ruch, jest bardzo ważny! Dużo spaceruję, jeżdżę na rowerze, uprawiam jogę, medytuję. To też sprawia, że umysł się  oczyszcza i pojawiają się nowe pomysły.

   Motywacja i pasja są bardzo ważne. Jak nie masz pasji, wcześniej czy później sie poddasz! Motywacja – skąd ją wsiąść? Temu też poświęcam osobne miejsce w moim artykułach. Wyznaczanie celów jest istotne, aby podtrzymać motywacje. Jeśli czegoś bardzo mocno chcesz, tak bardzo jak odechu – zdobędziesz to! Pierwsze kroki stawiasz zawsze w swojej głowie!

2. Moją prace zawsze zaczynam od planu! Kiedyś tak to nie wyglądało, ale nauczyłam się, że błędy wiele kosztują i lepiej na początku przemyśleć jak i co ma wyglądać. Czasami coś napisze, czy narysuje i nawet nie wiem kiedy to powstaje. Niesamowite prawda?! Ale tak to wygląda.

 

3. Czy to wymaga poświęcenia? Powiem tak, każdy ma w sobie talenty – wystarczy je tylko obudzić. Tylko tyle, że jeśli nie masz motywacji, i wystarczajacej determinacji, aby to urzeczywistnić nawet najlepszy talent może Cię zawieść!

Happy # jovitart