Coś aby zainspirować. Tutoriale

Razem pokonamy góry!
Tym hasłem rozpoczynam cykl moich tutoriali na youtubie (DIY jovitart). Zastanawiasz się zapewne co na nich będzie. Już szybciutko tłumaczę. Przede wszystko chcę pokazać, że robienie biżuterii wcale nie jest takie trudne. Do tego można wykorzystać naprawdę wiele materiałów i wcale nie muszą one pochodzi bezpośrednio ze sklepu. Wystarczy czasami rozejrzeć sie wokół, aby dostrzec możliwości! Co jeszcze bardzo ciekawe – czas jaki można przeznaczy na zrobienie kompletu biżuterii to od 2 min do 5 min. Przekonaj sie sam (a) jakie to proste!

   Skóra nigdy nie wyjdzie z mody, to wiem na pewno! Dlatego jeden z tutoriali zawiera krótki filmik, który przedstawia jak zrobić fajny naszyjnik, z tego co masz w zasadzie w domu! Przygotuj : 1.kawałek materiału, ja użyłam skórę, 2. dowolna naklejka – sam(a) zdecyduj co na niej będzie i jaka wielkość, 3. łańcuch lub łańcuszek. Potrzebne będą jeszcze takie materiały jak nożyczki i dziurkacz do papieru.  Let*s  Go !

 

     Zbliżają się imieniny cioci? Czy urodziny koleżanki? Może randka z chłopakiem?  Myślisz o prezencie? A może sama chcesz wyglądać wyszczałowo? Dzielą Cię zaledwie dwa kroki, aby stworzyć coć niepowtarzalnego, a mianowicie bransoletka! Ty wybierasz kolor i materiał. To jest takie proste!

   Co potrzebujemy? 1. Tasiemkę (osobiście zawsze wybieram ze wzorkami) – długość nadgarska – u mnie 16 cm, 2. Trzy kółeczka dwa tego samego rozmiaru, jedno większe, 3. zaczaski x2 , 3. Zapięcie, 4. Koralik ( może być perełka) 5. dodatkowy łańcuszek – aby powstała możliwość regulacji długości. Uwielbiam bransoletki!

 

   Prawdziwa kobieta nie obędzie się bez biżuterii. Bardzo nie lubie jak ktoś ma coś podobnego do mnie. Poprostu nie lubię się powtarzać. Chyba żadna z nas nie lubi, prawda? W tej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest poświęcić dosłownie 2 minuty, aby stworzyć coś własnego. Dla mnie to ma wyjątkową wartość!

   Co powiesz o tym pomyśle na kolczyki? Co potrzebujemy:  1. dwa bigle, 2. dwa koleczka 3. zawieszka,  tutaj wykorzystalam frędzle (można je samemu zrobić lub kupić w sklepie) . Dodatkowym narzędziem mogą się okazać szczypce do robienia biżuterii.

 

DOŚĆ Z NUDNYMI DODATKAMI! 

Nudnym akcesoriom mówię stanowcze NIE! Zobacz na poniższy film, w jaki sposób twoje życie może nabrać kolorów. Bardzo lubie barwy zielone i czerwone – ziemia i ogien.

Do zawieszki na kluczenie nie potrzebujesz wiele, trzy rzeczy, takie jak : 1. frędzle, metalowe serce, 3. metalowe kółko z karabinkiem. Nie czekaj długo – zacznij już dziś!

 

  Dużo więcej tutoriali znajdziesz na moim kanale YouTube – jovitart. Są to krótkie filmiki, które mają na celu jedynie inspirować. Zapraszam Cię gorąco! Jeśli mój pomysł przypadł Ci do gustu ,to podziel sie ze mną tym! To będzie dla mnie ogromna radość!

   Przypominam, że w sekcji książki znajdziesz mój krótki poradnik jak zrobić biżuterie krok po kroku. Fragment możesz pobrać zupenie za darmo. Wyjaśniam w nim jak  zrobić bransoletkę z koralików. Okey! Dla ułatwienia umieszcze go tutaj też : I can do it. Poradnik. Jak zrobić biżuterie krok po kroku.  Naciśnij niebieski link. Pobieranie rozpocznie się automatycznie.